نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت روز ملی مقاومت با خانواده شهدا و ایثارگران عملیات آزادسازی خرمشهر دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله محمدرضا ناصری به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادی خرمشهر که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز ملی مقاومت نامگذاری شده است، با خانواده شهدا و ایثارگران این عملیات عظیم دیدار کرد.
آیت‌الله ناصری به همراه جمعی از مسئولان استان ابتدا با خانواده شهید سیدرضا بسیطی، شهید عملیات فتح خرمشهر دیدار و گفتگو کرد.
وی سپس با حضور در منزل سردار اکبر فتوحی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نیروهای موثر در آزادسازی خرمشهر با وی دیدار و گفتگو کرد.
آیت‌الله ناصری در این دیدارها با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) همواره بر معجزه و مدد الهی در آزادسازی خرمشهر تاکید داشت، بیان کرد: امام راحل تاکید داشتند که نباید فتح‌های بزرگ مثل خرمشهر را از یاد ببریم زیرا فتح خرمشهر معجزه‌ای بود که جز با مدد الهی محقق نشد.
وی عنوان کرد: نباید فراموش کنیم که قدرت و عظمت خدا در همه زمینه‌ها، همواره پشتوانه انقلاب بوده و مبادا که مغرور شویم و همه چیز را به خود نسبت دهیم زیرا در کنار مجاهدت، فداکاری و ایثارگری رزمندگان، دست یاری خدا نیز همواره در همه عملیات‌ها احساس می‌شد.