نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: امروز که دشمنان تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا اسلام انحرافی و آمریکایی را در بین مسلمانان ترویج کنند، همه ما وظیفه داریم که اسلام ناب و فرهنگ غدیر را به همگان معرفی کنیم.

 آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی صبح امروز در همایش مبشران غدیر استان یزد با اشاره به اینکه امامان ما دارای شرایطی هستند که عصمت اولین ویژگی در این شرایط است اظهار داشت: به وسیله امامت، انحراف از راه اسلام به وجود نمی‌آید.

وی تصریح کرد: انسان از آنجایی که باید در مسیر کمال قرار گیرد، نیازمند نقشه راه و هدایت‌گری است که این هدایت‌گری را خداوند متعال به وسیله پیامبر(ص) برای ما معرفی ‌و امام علی(ع) و فرزندانشان را به امامت امت اسلامی معرفی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: امروز وظیفه‌ای که در این زمینه بر دوش همه ما قرار گرفته این است که غدیر را احیا کنیم و زمینه‌ای فراهم کنیم که همه مسلمانان جهان به درستی واقعه غدیر را بشناسند.

ناصری یزدی ادامه داد: نظر ما بر مبنای گسترش مفهوم غدیر که همان صراط مستقیم و تاکید قرآن کریم است قرار گرفته و در این زمینه باید تلاش کنیم و به تبیین این فرهنگ برای جهانیان بپردازیم.

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: اگر غدیر در بین تمام مسلمانان جایگاه واقعی خود را پیدا کند، دیگر هیچ کسی در جهل و گمراهی نمی‌ماند و تمام  مسلمانان در راه مستقیم و عاقبت به خیری قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه غدیر اگر فراموش شود، در واقع هویت و مبانی اسلام فراموش شده گفت: پس از پیامبر اکرم(ص) مسلمانان انقلابی عمل نکردند ولی الان که ما افتخار داریم که در کشوری با مذهب شیعه هستیم، باید در راستای تبیین غدیر گام برداریم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: امروز که دشمنان تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا اسلام انحرافی و آمریکایی را در بین مسلمانان ترویج کنند، همه ما وظیفه داریم که اسلام ناب و فرهنگ غدیر را به همگان معرفی کنیم.